Kädy geelküüned




VÄGA TÄHTIS TEADA GEELKÜÜNTEST !!!

Mulle geelküüned ei sobi või Minu küünetehnik ei oska küüsi teha! –
Tegelikult võib küünte mittepüsimisel olla mitmeid väga erinevaid põhjuseid.

*Põhjus võib olla erinevates geelides ja nende kvaliteedis (kõigile ei saa mitte kunagi sobida üks ja sama geel/metrjal). Igale küünetüübile on olemas õige elastsusastmega geel.
*Samuti võib oma küüne loomulik kuju ja eripära mõjutada geeli püsimist. Näiteks konksu, alla või üles kasvavad küüned, "paberõhukesed" küüned ning külgedele krussi keeravad küüned võivad tihtipeale geeli küljest lahti tulla ning tekkida võivad õhumullid geeli alla. Geeli alla õhumullide tekkimine võib olla põhjustatud ka mehhaanilisest tegevusest ehk küünenahkade pidev tagasilükkamine ning nende lõikamine. Enesele teadmata surute Te küüne kõige õrnema ja pehmema osa peale, kuid geel ei pruugi alati järgi anda ega koos küünega painduda.
*Samuti mõjutavad geelküünte püsimist kliendi toitumisharjumused ja näiteks stress, mida tervislikum on Teie elustiil ja toitumine, seda "õnnelikumad" on Teie küüned.
*Ka rasedatel võib juhtuda, et ühel hetkel küüned enam ei püsi, kuna naise organismis muutub raseduse ajal palju ning tihtipeale kannatavad siis just küüned, juuksed ja hambad. Organism kaotab mitmeid vajalikke vitamiine ja mineraale.
*Väga suur küünte püsimise ja mittepüsimise tegur on inimese töö ja igapäevatoimetused. Küüntele mõjub halvasti igapäevane vees "sulistamine" ning kemikaalidega kokkupuude (nõudepesija, kokk, jne) kui ei kasutata kindaid. Mõjutab sagedane küünte põrutamine, ära löömine näiteks koristamise käigus. Loomulikult mõjub küüntele halvasti ka mehhaaniline vigastamine (nt autoukse või külmiku valesti avamisel "tagurpidi" tõmmatud või sootuks murtud küüs), mis võib halvimal juhul tekitada küünele püsiva kahjustuse.
*Kahjuks võib ka põhjus olla siiski Teie küünetehnikus. Enne küünetehniku valimist tasub kindlasti teha nö taustauuring, kuulata/lugeda kommentaare, soovitusi, võimalusel vaadata pilte(kuigi pilt võib samuti olla petlik)jne. Tee teadlik valik, et vältida hilisemaid probleeme ja pretensioone.

Veel mõningad nõuanded ja faktid:

*Küünehoolduses ei pea käima iga kolme nädala tagan.t - Selle intervalli valib klient endale ise või soovitab tehnik arvestades kliendi küünte kasvamise kiirust. Siiski ei tasu hoolduse vahet liiga pikaks lasta, kuna küünte kasvades nihkub ka stressipunkt (küünele ehitatud kumeruse kõrgeim koht, mis tagab küüne tugevuse) küüne vaba serva poole ning muutub küünele koormavaks, sellisel juhul muutub küüne murdumine tõenäolisemaks.

*Küüntel peab laskma vahepeal puhata – Selle tõestuseks ei ole olemas ühtegi teaduslikku fakti. Küüs kasvab ja taastub koguaeg ning kui tehniku töövõtted on õiged, ei teki Teie küüntele püsikahjustust. Iseasi on see, kui klient ise soovib küüntest puhata.

*Küüned kasvavad kiiremini kui tarvitatakse vitamiine, või vitamiinirohkeid toite ning suvel.

*Küüned ja küünenahad püsivad ilusad ja korras, kui kasutada igapäevaselt toitvat ja niisutavat küüneõli või kätekreemi, viimane on eriti oluline talvisel ajal. Igal enda kätest lugupidaval naisel võiks kotis aksessuaarina kaasas olla vähemalt üks neist. :)
Ilusat päeva! :)

Kädy



    Nail Salon, Health/Beauty

   56952542

      Facebook page

      Vanapargi 2, Pärnu, Estonia

Leave a comment




"Find your fav relax venue... in one click"