Kamil Osowski - Dobry Dietetyk - Lębork Wejherowo Rumia

To co nas wyróżnia na tle innych gabinetów dietetycznych to przede wszystkim bardzo zindywidualizowany system opieki nad pacjentem i wysoka jakość usług.

Kamil Osowski - Dobry Dietetyk - Lębork Wejherowo Rumia


Współczesna cywilizacja nadaje szybkie tempo życia. Dzisiejszy człowiek stał się w dużej mierze niezależny od kaprysów natury, w wielu dziedzinach wykroczył znacznie poza ramy przewidziane przez ewolucję. Żyjemy inaczej niż wszystkie inne zwierzęta i organizmy na naszej planecie.

Odżywianie jest jednym z głównych filarów przetrwania wszystkich gatunków organizmów żywych. Człowiek jako jedyna istota zaczął masowo przetwarzać pokarmy i substancje dostępne na naszej planecie. Choć niesie to ze sobą cały szereg udogodnień, jest podstawą naszego rozwoju cywilizacyjnego (uprawa zbóż, hodowla zwierząt), to jednak w niektórych przypadkach naraża go na negatywne w skutkach oddziaływanie pewnych procesów chemicznych i fizycznych.

Dziś zdobywanie pokarmu, a więc docelowo tych składników, w które zaopatrzymy nasz organizm, odbywa się podczas znanego wszystkim procesu zakupów. Niestety, jak się okazuje, również w miejskiej dżungli można być kiepskim myśliwym. Odróżnianie produktów jadalnych od niejadalnych, trujących i szkodliwych od pożytecznych jest dziś - jak się okazuje po wielu studiach - sztuką wcale nie łatwą.

Postęp cywilizacyjny przyniósł ze sobą wiele chorób i dolegliwości związanych z niewłaściwym trybem życia ludzi. Wśród nich najbardziej znane to: otyłość, cukrzyca, miażdżyca. Zgodnie z koncepcją "pól zdrowia" wg Marca Lalonde'a to na stan naszego zdrowia w ponad 50% wywiera wpływ styl życia.

Naszym celem jest promocja zdrowego stylu życia, zdrowego odżywiania, aby stopniowo zmieniać negatywne nawyki, które pielęgnowane latami stają się źródłem problemów, dolegliwości i kompleksów wielu ludzi.

Ocena stanu odżywienia
Nie masz problemów z wagą i stanem zdrowia, ale chcesz dowiedzieć czy twoje żywienie jest prawidłowe? Nasz dietetyk przeanalizuje z Tobą dokładnie twój sposób żywienia i oceni czy organizm otrzymuje wszystkie niezbędne wartości odżywcze. Podobnie jak systematycznie bada się krew, tak również przynajmniej raz do roku warto prześwietlić swoją dietę
Redukcja wagi i poprawa jędrności ciała

Narzekasz na swoją wagę? A może odczuwasz, że Twoje ciało stało się zbyt „miękkie i pulchne”. Nasz dietetyk wyznaczy dla ciebie najlepszą możliwą strategię dietetyczną i wskaże skuteczne możliwości poprawy składu ciała. Jesteśmy w tym zakresie prawdziwymi specjalistami. Dzięki naszym poradniom nasi klienci zgubili już tysiące kilogramów tłuszczu i zyskali wiele masy mięśniowej.

Pomoc w niedowadze
Podobnie jak w przypadku nadwagi, również i w niedowadze mamy spore doświadczenie. Korzystając z usług naszego dietetyka masz szanse szybko i skutecznie przybrać na wadze. Twoje ciało może stać się bardziej wyraziste i jędrne.

Diety w chorobach
Masz nadciśnienie, podwyższony cholesterol lub chorujesz na serce? Pamiętaj: dieta jest najważniejszym a niekiedy jedynym czynnikiem mogącym pomóc odzyskać Ci zdrowie i uchronić przed braniem szkodliwych lekarstw. Dietetycy działający w wybranych poradniach doskonale wiedzą jak pomóc w rozmaitych problemach zdrowotnych. Nie zwlekaj, zacznij od diety.

Żywienie w sporcie
Bez względu na to, czy jesteś wyczynowcem czy amatorem, uprawiasz sport dla zdrowia czy przyjemności, chcąc osiągać dobre wyniki musisz zwrócić uwagę na właściwą dietę. Pod tym względem jesteśmy w stanie zaoferować Ci znakomite rozwiązanie. Nasze poradnie korzystają pod tym względem z konsultacji najlepszego ośrodka żywienia sportowców w kraju Profi MedSport

Żywienie w ciąży
To niezwykle ważny okres w życiu każdej kobiety. Jest więc istotne, aby organizm otrzymywał wszystkie potrzebne składniki odżywcze. Im bardziej wnikliwie podejdziesz do tego tematu, tym większą będziesz mieć pewność, że Twoja przyszła pociecha przyjdzie na świat zdrowa i uśmiechnięta.
Warto więc w tym szczególnym okresie powierzyć ułożenie diety dobremu specjaliście.

Żywienie dzieci
Co zrobić, aby dziecko chciało jeść śniadanie, nie kupowało chipsów i unikało słodyczy? To niezwykle trudne zadania, zwłaszcza, że wokół czyha na nas wiele pokus. Tymczasem błędy żywieniowe popełnione w dzieciństwie mogą bardzo dotkliwie odbić się w życiu dorosłym. Warto więc już zawczasu zapobiec rozmaitym problemom i skonsultować się w tym temacie z odpowiednim specjalistą.

    Nutrizionista, Salute/bellezza

   504059189

      ul.Przyzamcze 12, Lebork, Poland

Leave a comment
"Find your fav relax venue... in one click"