OZdesignhome

„OŽ design home studijoje kiekvienas, kuriam įdomus grožio kūrimo menas bei jo puoselėjimas, atras sau vietą!“

OZdesignhome


OŽ design home studija įsikūrusi jaukiame Klaipėdos senamiestyje. Po OŽ design home stogu yra įsikūrusi viena didžiausių makiažo mokyklų Baltijos šalyse bei grožio paslaugas, teikianti studija. OŽ design home viena iš pirmųjų Lietuvoje studijų, kuri yra subūrusi plataus spektro savo srities profesionalų, ir tai vienoje vietoje!

Vizažistai – Kirpėjai/Stilistai – Kosmetologai – Įvaizdžio dizaineriai – Fotografai – Videooperatoriai – Grafikos dizaineriai – Modeliai fotosesijoms.

Kiekvienas darbas reikalauja idėjos, pastangų, fantazijos ir, svarbiausia, žmonių, kurie visą tai įgyvendins. Mūsų komanda sudaro apie 17 žmonių, mylinčių ir puikiai išmanančių savo darbą. Makiažo mokykla, kuri yra įsikūrusi OŽ design home studijoje turi skirtingus dėstytojus, kurių patirtis ir profesionalumas nuolatos skatina tobulėti ir augti. Matyt, mūsų stiprybė pasižymi tuo, jog mes dirbame kartu kaip vienas kumštis ir siekiame tikslų, sujungdami kiekvieno stipriąsias puses. Kiekvienas studijos meistras yra nuolatiniame mokymosi procese, kas leidžia kryptingai judėti į priekį.


    Parrucchiere, Negozio di cosmetici, Truccatore

   +37065558319

      Tiltų gatvė 3, Klaipeda, Lithuania

  Parking in the street

   
Monday
10:00-19:00
Tuesday
10:00-19:00
Wednesday
10:00-19:00
Thursday
09:00-18:00
Friday
09:00-19:00
Saturday
09:00-15:00
Sunday
Closed


Leave a comment
"Find your fav relax venue... in one click"