RaE Přírodní Kosmetika

Jsme rodinná manufaktura z Beskyd, vyrábějící přírodní kosmetiku balenou do originálních dřevěných dóz, které si sami vyrábíme. Přírodní deodoranty bez hliníků parabenů a konzervantů

RaE Přírodní Kosmetika


Rozhodli jsme se oživovat a předávat jednoduché, cenné, avšak zapomenuté informace jednotlivých rostlin a stromů k radosti duše a užitku těla v našich výrobcích.
Jsme přesvědčeni o tom, že vše potřebné pro nás se nachází se v matce zemi nachází.
Vyhýbáme se v nich důsledně škodlivým chemickým složkám jako jsou minerální oleje, PEG, parabeny a soli hliníku. Hotový kosmetický přípravek naší firmy obsahuje více než 90% účinných přírodních látek. Esencí, které pohladí a vyladí naše těla.
Dřevěné obaly kosmetických produktů, při jejichž výrobě zužitkujeme dřevěný odpad z naší truhlářské dílny, jsou naším originálním výrobkem, který je chráněný průmyslovým vzorem. I tímto přístupem se snažíme vyjádřit ohleduplný vztah k přírodě, k prostředí, v němž žijeme.

We are a small family manufactory from the Beskydy Mountains, producing natural cosmetics packaged in original wooden boxes, which themselves produce.
We decided to revive and pass simple, valuable, information of forgotten individual plants and trees, which serve to benefit the body and joy of soul.
We believe that everything you need is in Mother Nature.
We are not using harmful chemical components such as mineral oil, PEG, parabens and aluminum salts. The finished cosmetic product of our company has more than 90% active natural substances and essences that revitalize your body.
For the production of our wooden boxes we use wood waste from our joinery workshop. They are our original product, which is protected by industrial formula. With this approach we try to express our respectful relationship with nature.

    Beauty, Cosmetic & Personal Care

   +420776633534

   raekosmetika.com

      Facebook page

      Návsí 234, Návsí u Jablunkova, Czech Republic

   
Monday
09:00-13:00
Tuesday
09:00-13:00
Wednesday
09:00-13:00
Thursday
09:00-13:00
Friday
09:00-13:00
Saturday
Closed
Sunday
Closed


Leave a comment
"Find your fav relax venue... in one click"