Yasumi Głogów

Piękno rodzi się w YASUMI

Yasumi Głogów


Zapraszamy Państwa na profesjonalne zabiegi kosmetyczne, fryzjerskie oraz rytuały piękna do głogowskiego day spa - Instytutu Zdrowia i Urody. Yasumi to marka, której nie trzeba nikomu przedstawiać, będąca gwarancją najwyższej jakości usług, które oferujemy naszym klientom. Tworzymy Zespół 12-tu doskonale wyszkolonych pracowników Kosmetologów, Trychologów, Fizjoterapeutów, Podologów, Stylistów Paznokci, Wizażystów oraz Stylistów - Kolorystów -
Fryzjerów. Podczas zabiegów korzystamy z najnowszej aparatury kosmetologicznej i medycznej oraz z wysokiej jakości kosmetyków, zawsze starannie dopasowanych do indywidualnych potrzeb skóry.

Salon Yasumi to jedno z niewielu miejsc w Głogowie, które specjalizuje się w medycynie estetycznej, trychologii, podologii, kosmetologii onkologicznej i pielęgnacyjnej czy fizjoterapii. Oferujemy szereg zabiegów zagęszczających i wzmacniających włosy, przeciwdziałającym wypadaniu oraz wspomagających regenerację skóry głowy (m.in. mezoterapia, zabiegi wykonywane z wykorzystaniem lasera). Naszym klientom możemy zapewnić także profesjonalną diagnostykę, pozwalającą na rzetelną ocenę kondycji skóry twarz, ciała czy skóry głowy.

Naszych klientów zachęcamy także do skorzystania z wysokiej jakości zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało. Wykonujemy profesjonalny makijaż, dbamy o cerę. Pomagamy w pozbyciu się zbędnych kilogramów (analiza składu masy ciała, dietetyka i specjalistyczne zabiegi). Zajmujemy się stylizacją paznokci metodą żelową, tytanową i hybrydową. Zapraszamy również na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – m.in. HIFU, RF- fala radiowa, Osocze, IPL - fotodepilację, redukcję blizn i zmarszczek, mezoterapię czy kriolifting oraz fizjoterapię (zabiegi lecznicze, drenaż limfatyczny czy kuracje z zakresu fizykoterapii). Polecamy szeroki wachlarz masaży inspirowanych technikami Dalekiego Wschodu (np. Lomi Lomi Nui, Ajuwerda, Tybetański, Balijski......)


    Health Spa

   76 72 72 666 lub 510 292 410

      Ul. Św. Mikołaja 4, Głogow, Poland

  Internal parking

   
Monday
09:00-20:30
Tuesday
09:00-20:30
Wednesday
09:00-20:30
Thursday
09:00-20:30
Friday
09:00-20:30
Saturday
09:00-15:00
Sunday
Closed


Leave a comment
"Find your fav relax venue... in one click"