Agnes Style

Salon Fryzjerski AGNES STYLE to zespół fryzjerów-stylistów, którzy połączyli pasję, wyobraźnię, profesjonalizm i artyzm.
Jesteśmy zespołem fryzjerów-stylistów, którzy połączyli pasję, profesjonalizm, wyobraźnię i artyzm. Łączymy tradycję z nowoczesnością, klasykę z awangardą, dojrzałość ze świeżością pałającą w młodości, dobrą zabawę z zawodowością w najwyższym wykonaniu. Spełniamy Wasze marzenia wydobywając z każdego to co w nim najpiękniejsze. Pomagamy kobietom, mężczyznom i najmłodszym klientom fachowym doborem fryzury w stanowieniu pewności siebie. Z pewnością gdy Nas poznacie i zdecydujemy się na wspólne dbanie o włosy, zapewnimy im optymalną pielęgnację i pozostaniemy już razem.

W naszym Salonie Agnes Style to Wy jesteście najważniejsi, a My chcemy być dla Was autorytetem zasługującym na to, by Nas słuchać i darzyć zaufaniem w dziedzinie pielęgnacji i stylizacji włosów. Każdy z Was jest indywidualny, a my tworzymy miejsce, w którym każdy Klient będzie czuł się komfortowo. Pragniemy pokazać Wam, że włosy mogą być największą ozdobą i wydobywać z każdej osoby naturalne piękno.

Chcemy, by wizyta w Salonie Agnes Style stanowiła prawdziwy raj dla włosów, do którego za każdym razem z niecierpliwością będziecie chcieli wracać.
Pyszna kawa, relaksująca muzyka, myjnia z masażem ciała, profesjonalizm oraz przyjazna atmosfera powodują, iż nawet najbardziej wymagający Klient wychodzi zadowolony.

    Hair Salon, Spa

   +48 509 097 163

   www.agnesstyle.com

      Facebook page

      ul. Zakopiańska 9A, Rabka, Poland

  Internal parking

   
Monday
08:30-18:00
Tuesday
08:30-18:00
Wednesday
08:30-18:00
Thursday
08:30-18:00
Friday
08:30-18:00
Saturday
08:00-18:00
Sunday
Closed


Leave a comment
"Find your fav relax venue... in one click"