Студія краси та стилю Avon

"Студія краси та стилю Avon" - це унікальна б'юті сторінка, яка створена для всіх, хто бажає бути в курсі модних тенденцій та слідувати їм.
"Студія краси та стилю Avon" - це унікальна б'юті сторінка, яка створена для всіх, хто бажає бути в курсі модних тенденцій та слідувати їм.
Кожного дня ми готуємо для вас дописи про новинки макіяжу (трендові засоби, відтінки та нові техніки нанесення і т.д.) та світу моди в цілому (стильні аксесуари, одяг та їх супер поєднання). Зараз модно купувати через Інтернет, тому і тут ми попереду, адже даємо своїм підписникам доступ до замовлення трендової продукції - продукції, що є Брендом №1 по всій Україні - AVON. Ви маєте можливість не лише отримувати інформацію, але й одразу поповнювати свою косметичку чи гардероб новинками.
І тут ми не зупинились... Тому що кожний підписник нашої сторінки має можливість придбати продукцію компанії Avon зі знижкою до 30% та отримувати подарунки із замовленнями - адже ми приготували найкраще для найкращих, для Вас!
Також ми пропонуємо вигідну співпрацю з компанією Avon - роботу вашої мрії! Тому що працювати у б'юті сфері, у найкращій з світових компаній - це мрія кожної леді. А ми звикли здійснювати мрії - приєднуйтесь до нас!

    Beauty, Cosmetic & Personal Care, Health/Beauty, Recruiter

   +380932026412

   avon-studio.com.ua

      Facebook page

      Cherkassy, Ukraine

Leave a comment


Other in the area"Find your fav relax venue... in one click"