Cuba Libre

Cuba Libre! Cuba Libre! Pa que lo cante mi gente ... Cuba Libre! ... Que este ritmo tiene un ambiente diferente... Cuba Libre!
W pełni latynoski klub w samym centrum Poznania, w którym przez siedem dni w tygodniu można bawić się przy gorących rytmach salsy, marengue, bachaty, reggaetonu i nie tylko…

Ukryty w podwórku przy ulicy Wrocławskiej 21 od wejścia zaskakuje gości swymi niezwykłymi wnętrzami o łącznej powierzchni ponad 300m2. Nasi goście mają do dyspozycji wiele pomieszczeń między innymi osobną salę - z własnym barem (na bankiety i imprezy zamknięte). Obszerne i wygodne łoże ze skóry, kameralny półmrok i bardzo duży wybór trunków - oto składniki, które pozwolą zorganizować w klubie Cuba Libre zarówno imprezę pracowniczą, wieczory kawalerskie i panieńskie jak i przeżyć wyjątkowe chwile w gronie przyjaciół

Lokal powstał z miłości do Kultury latynoamerykańskiej z inicjatywy
Klaudii i Macieja Lopez, rodowitych Kubańczyków.

Nazwa nie jest przypadkowa. Cuba Libre oznacza „Wolna Kuba” i jest jednocześnie nazwą bardzo znanego drinka w którym połączono składniki symboliczne dla dwóch przeciwnych stron (cola=USA natomiast rum=Cuba)

Wolną Kubą chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie wszyscy bez względu na wiek, pochodzenie czy preferencje muzyczne mogą się na chwilę przenieść w świat radości i zabawy jaką tworzy muzyka latynoska.

Nietuzinkowi Dj’e, utytułowani instruktorzy tańca i egzotyczne drinki sprawiają, że każdy wieczór spędzony w Cuba Libre jest niezapomnianym doznaniem.

Zapraszamy na najprawdziwsze latynoskie Fiesty!

    Just For Fun, Bar, Dance Studio

   0048618552344

   www.cuba-libre.pl

      Facebook page

      Wrocławska 21, Poznan, Poland

  Parking in the street

   
Monday
22:00-04:00
Tuesday
22:00-04:00
Wednesday
22:00-04:00
Thursday
22:00-04:00
Friday
21:00-05:00
Saturday
21:00-05:00
Sunday
Closed   
          


Leave a comment
"Find your fav relax venue... in one click"