Structure in Czech RepublicStructure in Czech Republic

Prague Vizazistka Kadernice  Angelika

Vizazistka Kadernice Angelika

Angelika Janečková Angeličina kariéra Vizážistky začala před 5 roky.Během této doby pracovala pro svatební salony, divadla,známe i nez... »

Sumperk Voním přírodou

Voním přírodou

Obchůdek plný voňavé přírodní kosmetiky, která zalahodí duši, pohladí tělo a provoní mysl. Bohatá obsahem a šetrná obalem vůči př... »

Msene Lázně Mšené, a.s.

Lázně Mšené, a.s.

Lázně Mšené jsou již od roku 1796 zaměřeny na léčbu pohybového aparátu. Malebné lázně nejsou zaměřené na klienty požadující nadbyt... »

Litvínov Rovnovážka

Rovnovážka

Rovnovážka.Přirozeně v rovnováže.

Písek Fit Club Písek

Fit Club Písek

Začínali jsme jako malý rodinný klub Fit Club Písek v Tyršově ulici. Následně jsme se přestěhovali do větších prostor na Velkém Náměs... »

Uherske Hradiste Royal Beauty & Spa Uherské Hradiště

Royal Beauty & Spa Uherské Hradiště

Kosmetický salon, který je určen pro ženy a muže, nabízí péči o obličej, péče o tělo, doplňkové služby - péče o ruce a nehty, porade... »

Brno 1Wellness centrum

1Wellness centrum

Naše centrum působí na trhu úspěšně 17 let a věnuje se naplňování wellness aktivit, vedení a inspirování široké veřejnosti k lepší... »

Hranice Studio krásy a zdraví

Studio krásy a zdraví

Co Vás čeká? Zdraví: Kompletní tělesná analýza pomoci přístroje TANITA. Zjištění tělesné hmotnosti, procento rizikové tuku, vody, sval... »

Plzen Spiritobchod

Spiritobchod

V našem obchodě najdete široký výběr amuletů a talismanů ze stříbra zlata i obecného kovu s kvalitní povrchovou úpravou. Dále nabízíme... »

Strakonice Kosmetické studio Žaneta

Kosmetické studio Žaneta

Čištění pleti Masáže obličeje a dekoltu Mikromasáž očního okolí Léčba aknózní pleti Chemický peeling Green peeling Barvení obočí a... »

Litovel Jumping Litovel

Jumping Litovel

Zábavné skupinové cvičení na profi trampolínkách."Find your fav relax venue... in one click"