Structure in KosovoStructure in Kosovo

Pristina Bo'het Mire

Bo'het Mire

Bohet MIRE eshte thenje tradicionale shqiptare, qe perdoret ne rastet kur kerkohet shprese dhe motivim. Portal i Mendimit Pozitiv, Dashurise dhe Mire... »

Ferizaj Qendra E Dobësimit XBody Kosova Ferizaj

Qendra E Dobësimit XBody Kosova Ferizaj

XBody mundëson humbjen e peshës.te mirat e XBODY-IT nje seance 20 minuta eshte e barabart me 4 dit stervitje ne palester,Redukton ne menyr te konsid... »

Pristina Beauty&Feet Center

Beauty&Feet Center

Bejme Tatto te vetullave me fije japoneze-zgjatje te qerpikeve- Pedikyre-manikyre-grim

Krusevac Kozmeticki salon Dekac

Kozmeticki salon Dekac

Slana soba Ozonski piling Nadogradnja noktiju RF Sliming Depilacija Laser epilacija Tretmani lica Masaža Turbo solarijum RTL Lifting Pedikir/manikir ... »

Pristina Dyqani Islam - IKRA

Dyqani Islam - IKRA

Produkte natyrale,veshje Islame,libra Islam,veshje Islame,parfume,kozmetike

Pristina Dawe Shop

Dawe Shop

Nëse jeni të kënaqur me blerjen dhe shërbimin tonë të përgjithshëm, komenti juaj është shumë i rëndësishëm në suksesin e biznesit tonë... »

Pristina Studio Emma

Studio Emma

Sallon i grimit, flokeve dhe thonjeve

Pristina Beauty Academy “Dermo - Estetica”

Beauty Academy “Dermo - Estetica”

DERMATOLOGJI e PËRGJITHËSHME alergjitë e lëkurës, infeksionet e lëkurës, sëmundjet lëkurore te foshnjat/fëmijët, problemet me puçrra te t... »

Pristina Bahceci Specialty Hospital

Bahceci Specialty Hospital

Familja e Grupit Shëndetsor Bahçeci,përjeton krenarinë pa kompromentuar nga cilësia e shërbimit,në gjeografia te ndryshme dhe brenda Turqisë,m... »"Find your fav relax venue... in one click"