LAB.krotoszyn

Rating 4.9 (average of 93 opinions)

LAB. to najlepsze miejsce na Ziemi gdzie znajdziesz motywację do pracy nad swoim ciałem. Przyjazna atmosfera, profesjonalny sprzęt i wykwalifikowana kadra.
LAB. to najlepsze miejsce na Ziemi gdzie znajdziesz motywację do pracy nad swoim ciałem. Przyjazna atmosfera, wykwalifikowana kadra trenerów, pracowici ludzie oraz profesjonalny sprzęt. Właścicielem jest Dawid Kujawski absolwent AWF poznań, nauczyciel duńskiej akademii sportowej GERLEV oraz trener CrossFit LVL 2. Każdego dnia dziesiątki uczestników czerpią wiedzę i inspirację z tego miejsca. Co jest ich celem? Pozostanie sprawnym ponad przeciętną skalę, wyróżniać się na tle społeczeństwa zgrabną sylwetką oraz śmiało kroczyć przez świat oczywiście chodząc na rękach. Motywacja czeka tuż za rogiem a twoją ciekawość tego miejsca może zaspokoić fakt, że pierwsze zajęcia są darmowe i wystarczy się z nami skontaktować aby z nich skorzystać. Każdy z nas zaczynał na początku gdzie było ciężko ale teraz już tylko wyznaczamy sobie nowe trudniejsze cele, z którymi radzimy sobie bez żadnego problemu. Latem otwieramy się na młodzież organizując specjalne „studenckie” grupy oraz obozy sportowe. Dla osób starszych mamy grupę z niższą intensywnością, osoby z potrzebą mocnego wsparcia odnajdą się podczas treningów personalnych a trenujący u nas borykający się z zmiennymi godzinami pracy w każdym tygodniu dostosowują grafik pod swoje potrzeby.
Oprócz treningów funkcjonalnych oferujemy również delikatne zajęcia dla pań. przy muzyce mogą swobodnie pracować nad swoją sylwetką. Są to zajęcia LAB.fitness. Jeśli jednak szukasz zajęcia dla swoich dzieci proponujemy dołączenie do grupy LAB.dance. Zajęcia to mieszanka różnych tanecznych stylów tak aby zainteresować podopiecznych i pozwolić im samym ukierunkować się w najlepszej dla siebie odsłonie tanecznej.

    Gym/Physical Fitness Center, Sports & Fitness Instruction, Personal Coach

   698680742

   loginlab.eu

      Facebook page

      Benicka 32, Krotoszyn, Poland

  Parking in the street

Leave a comment
"Find your fav relax venue... in one click"