Biuro Regionalne Oriflame Pszczyna 2

Piastowska 13, Pszczyna, Poland     Salute/bellezzaMasaż misami Tybetańskimi i Kamertonami.

Pszczyna, Poland     Massage Service, Medical & Health, Makeup Artist


Podczas masażu dźwięki wnikają w ciało powodując wibrację i ruch komórek. Kąpiel w dźwiękach poddaje ciało wibracji uzdrawiającej i rozpoczyna ruch regeneracyjny komórek. Dźwięki z mis tybetańskich, gongów i kamertonów wnikają w ciało powodując, że promieniujemy wewnętrznym pięknem, uwalniamy napięcia i blokady. Zastosowanie dźwiękoterapii: - likwidacja stresu i relaks poprzez rozluźnienie mięśni i blokad - w psychoterapii ( usuwanie lęków, depresji i innych problemów emocjonalnych ) - w kosmetyce i odnowie biologicznej ( naturalny lifting) - w pedagogice ( u...


Oriteam

Pszczyna, Poland     Business Service, Product/Service


Współpracujemy z młodymi osobami, które mają chęć do działania i pragną być niezależnymi już w trakcie nauki. Pomagamy stawiać pierwsze kroki - od nas otrzymujesz niezbędne wsparcie, zaś sam wybierasz gdzie i kiedy wykonujesz swoją pracę.


Paznokciowe inspiracje Pauliny

Polska, Pszczyna, Poland     Health/BeautyPrzystanek Piękna

ul.Warowna 47, Pszczyna, Poland     Beauty Salon


Przystanek Piękna to miejsce odpoczynku dla skóry, ciała i duszy. Poczuj się wyjątkowo, dzięki zabiegom wykonywanym na produktach najwyższej jakości. Bogata oferta usług poparta doświadczeniem i pasją. Zapisz się już dziś!


Studio Milion

Zamenhofa 4, Pszczyna, Poland     Hair Salon, Nail Salon, Barber ShopSystema Self Defence

Pszczyna, Poland     Scuola di arti marziali, Istruttore di fitness e sportZbigniew Syc - Sztuki Walki

Stefana Batorego 24, Pszczyna, Poland     Personal Coach, Fitness Trainer


Fanpage - Zbigniewa Syca - trenera sztuk waki z 31-letnim stażem szkoleniowym. Mistrza PASW - (10 DAN), oraz Pierwszego Instruktora Systemy w Polsce!


Śląskie Centrum Tenisa

ul. Bieruńska 78, Pszczyna, Poland     Gym/Physical Fitness Center, Tennis Court, Stadium, Arena & Sports Venue


ŚLĄSKIE CENTRUM TENISA – TENIS & FITNESS Śląskie Centrum Tenisa to powstający w Pszczynie, innowacyjny kompleks rekreacyjno-sportowy, który swoją ofertą i infrastrukturą nawiązuje do najnowocześniejszych obiektów tenisowych na świecie. W ogrzewanej i klimatyzowanej hali Śląskiego Centrum Tenisa znajdą się: *4 korty tenisowe z nowatorską nawierzchnią Rebound Ace *2 boiska do badmintona *2 korty do squasha *2 sale fitness *profesjonalnie wyposażona siłownia *serwis rakiet i sklep sportowy *gabinet fizjoterapii i sauna fińska *pomieszczenie analiz video *restauracje N...
"Find your fav relax venue... in one click"